Մեր գործընկերներն ու հաճախորդները
,,Բիո-Քիմ,, ընկերությունը տասնամյակներ շարունակ արտադրական գործունեության կազմակերպման ընթացքում ձեռք է բերել բազմաթիվ գործընկերներ, որոնց հետ ստեղծել է կայուն փոխշահավետ հարաբերություններ:
Քանի որ, բարձրորակ կոսմետիկա արտադրելու հիմնական նախապայմանը որակյալ հումքն է, ուստի ընկերությունը շատ ընտրողաբար է մոտենում հումք արտադրողներին և նախապատվությունը տալիս է միայն բարձրակարգ հումք արտադրող միջազգային հայտնի մատակարարներին, այդ թվում եվրոպական, չինական, իրանական, ռուսական հայտնի ընկերություններին:
- ”BASF”, “Clariant”,“Drom” ,Գերմանիա
- “LesNuances”, Իտալիա
- “General Aromatics”, Ֆրանսիա
- “Leko style”, Ռուսաստան
- “НИИПАВ НПО”, Ռուսաստան
- “Tribest dental products Co. Ltd”, Չինաստան
- “Yuyao Jianda sprayer Co. Ltd”, Չինաստան
- “A2Z Ozone”, ԱՄՆ
- “Pac Dent International Inc.”, ԱՄՆ
- “Hanna Instruments” Միջազգային
Տարեցտարի ,,Բիո-Քիմ,, ընկերության գործընկերները համալրվում են՝ շնորհիվ արդյունավետ աշխատանքի: Ընդլայնվում է համագործակցությունը տեղական արտադրողների հետ: Ըստ պատվիրատուների առաջարկների մշակվում է կոսմետիկ միջոցների բաղադրություններ և կյանքի կոչում որպես պատրաստի ապրանքանիշ:
Այդ ընկերություններից են
- ,,ՄԵԴ-ՊՐՈԳՐԵՍ,, ՍՊԸ
- ,,Էվրի դեյ,, ՍՊԸ
- ,,Բրուտալ,, ՍՊԸ
- ,,Նուարդ,, ՍՊԸ
- ,,Էն-Ջեյ-Էֆ,, ՍՊԸ և այլոք:
Համագործակցում ենք հանրապետության բազմաթիվ ցանցային հանրախանութների, ցանցային դեղատների, էսթետիկ կենտրոնների, գեղեցկության սրահների հետ:
Ընկերությունը իրականացնում է արտահանում հարևան երկրներ՝որպես մրցակցային առավելություններ ունեցող կոսմետիկ միջոցներ:
Ուստի հաշվի առնելով արտերկրներում հայ համայնքի հավանությունն ու պահանջարկը, համոզված ենք, որ մոտ ապագայում ,,Nica cosmetics,, -ը իր ուրույն տեղը կունենա նաև արտաքին շուկայում:
,,Բիո-Քիմ,, ընկերությանը շնորհվել է ՊԱԳ (GMP) հավաստագիր, որը հնարավորություն է տալիս արտադրական գործունեություն իրականացնել սկսած բաղադրությունների մշակումից մինչև պատրաստի արտադրանք (այդ թվում նաև դիզայնի մշակում, պիտակավորում, փաթեթավորում և այլն): Հետևաբար գործարար առաջարկների դեպքում ընկերությունը պատրաստ է քննարկել համագործակցության պայմանները:

Наши партнеры и клиенты
Научно-производственное предприятие “БИО-ХИМ” уже более 30 лет является единственным в Армении крупным производителем косметической продукции, стоматологических материалов и дезинфицирующих средств.
Косметические товары выпускаются под брендовым названием ”Ника”. Это 24 оттенка стойкой краски для волос, осветлители волос, различные шампуни и маски для волос, средства по уходу за кожей лица и рук.
Начиная с 2012 года, получив лицензию Министерства Здравоохранения РА, компания наладила выпуск вспомогательных стоматологических материалов (более 40 наименований), а также, различных дезинфицирующих средств. Участвуя в программе импортозамещения, “БИО-ХИМ” предлагает врачам-стоматологам Армении доступные по стоимости препараты, удовлетворяющие их требованиям и не уступающие по качеству импортным аналогам.
Мы работаем, как со многими всемирно известными химическими концернами Европы, Азии и США, так и с небольшими производителями химического сырья.
- Basf Ltd
- Leko style Ltd
- LesNuances Ltd
- Tribest dental products Co. Ltd
- Yuyao Jianda sprayer Co .Ltd
- Hanna Instruments Ltd
- Xian Medihealth Co. Ltd
- A2Z Ozone
- KLC Cleantech Co., Ltd.
- Pac Dent International Inc.
ООО“БИО-ХИМ” расширяет свою деятельность, сотрудничая также и с местными компаниями: по желанию заказчика разрабатывает рецептуры новых продуктов и организует их производство.
- ООО,, МЕД-ПРОГРЕСС ,,
- ООО,, Эври Дэй»
- ООО ,, Брутал ,,
- ООО,, Нуард ,,
- ООО ,, NJF ,, и другие.
Сырьевые материалы закупаются, в основном, у известных зарубежных производителей. А готовая продукция реализуется практически во всех сетевых торговых центрах Армении, салонах красоты, аптеках, и в некоторых странах ближнего зарубежья.
В 2017 году компании был выдан сертификат НПП ( GMP ), что позволяет осуществлять разработку и производство новых качественных препаратов медицинского назначения.